ממליצים

"הילה עזרה לחברה שלנו במספר צמתים משמעותיות, בכתיבת הסכמים ובניהול משברים בתחום כוח האדם, במקצוענות רבה ושירות נפלא"

- עו"ד יוני ארז

JONATHAN EREZ&CO - Home for Patents & Innovation

אנו כמשרד עו"ד בתחום דיני המשפחה, נעזרים בשירותיה של עו"ד הילה אראל שמש בבניית הסכמי עבודה. תודה רבה לך הילה על עבודה מקצועית, יצירתית, זריזה ומשובחת! ארתור שני ורונית א. זיסמן, עו"ד בעלי החברה

- עו"ד ארתור שני ועו"ד רונית זיסמן

חברת עורכי דין א.זיסמן שני בע"מ

בוקר טוב, טרם עברתי על ההסכמים בנחת רוח על מנת להגיב אבל כן קראתי, רוצה להגיד לך שמאד התרגשתי מהרמה הגבוהה ואיך הקפת את הכל בכזו מקצועיות שאני כמעט לא מאמין שזה חוזה שלי כמעסיק.. קמתי בבוקר עם הרגשה של בר מזל שהתעקשתי עליך 🙂

- נועם שריקי

"נועם חשמל"

"כבעלת עסק, אחד הנושאים המורכבים הוא העסקת וניהול עובדים. גם אני עורכת דין ושקלתי פעם לחסוך ולנסח הסכמי העסקה פשוטים בעצמי, אבל מהר מאוד הבנתי שדיני העבודה מסובכים ומשתנים כל העת. עבור השקט הנפשי שלי ושל עובדיי אני נעזרת באופן קבוע בשירותיה של עו״ד הילה אראל-שמש, וכך מתחילה את דרכו של כל עובד חדש בצורה הכי אחראית ומסודרת וברגל ימין".

- עו"ד שלי לוטן

GALERIA Real-Estate

"הילה מייעצת לי כבר מספר חודשים בכל הסוגיות הקשורות לדיני עבודה. הידע, היצירתיות, המקצוענות והשירות של הילה בהחלט יוצאי דופן. בתור מעסיק ומנהל חשוב לי מאד לדעת שיש מישהי שמלווה אותי ואני יכול להתייעץ איתה בכל סוגייה העולה בתחום דיני העבודה ולדעת שאני בידיים טובות ומקצועיות. אני ממליץ על הילה בחום לכל מעסיק ומנהל שרוצה ראש שקט בכל הנוגע לדיני העבודה"

- אלכס רבוצ'יך, מנכ"ל

STORRSOFT

"פנינו להילה על מנת לבנות חוזים לעובדים וספקים ועל מנת לקבל הסבר בנושאי דיני עבודה. מהרגע שנפגשנו והעברנו להילה את הנתונים החוזיים להם הייתה זקוקה ועד לרגע קבלת טיוטות לחוזים עם הסבר מפורט על כל סעיף (תוך שימת לב לדברים הקטנים ביותר) עברו פחות משבועיים. ידענו שזו תקופה עמוסה עבורה אך מפאת לחץ זמן שלנו היא הצליחה לעמוד ביעד בדיוק כמו שביקשנו. הגישה החיובית שלה, השירות, הפתיחות, האמינות, העמידה בזמנים, הזמינות, האכפתיות, התחושה שידענו שאנחנו בידיים טובות ומקצועיות, אפשרה לנו לנשום לרווחה. גם לאחר קבלת החוזים, תיקונים וחתימה, הילה הייתה מעורבת וזמינה לכל שאלה. כיף לקבל ממך מידי פעם מייל עם עדכונים בדיני עבודה ודברים אליהם את מסבה את תשומת ליבנו. רואים שאת עושה את העבודה מכל ה ♥ אין ספק שאת האחת שלנו. אתי שניצר, מנהלת מרפאת עלמא בראשות פרופ זיידמן"

- אתי שניצר, מנהלת

מרפאת עלמא בראשות פרופ' זיידמן

"הילה היקרה! כמעסיקה השתמשתי בשירותייך וזכיתי ליחס אדיב, סבלני וטיפול מקצועי ומהיר. הבקיאות שלך והיסודיות של עבודתך, הרשימו אותי מאוד! ממליצה עלייך בפה מלא 😊

- עו"ד מירי יעקב גביש

"לקבל מהילה שירות זו זכות. תמיד זמינה תמיד כנה וישירה אנחנו קיבלנו שירות מהילה על יישור קו מול כל העובדים הקיימים שלנו וגם טיפול על אלו המעוניינים לעזוב. בכל שאלה הרגשנו ביטחון וידיעה מלאה של החוק. אחרי כל פעם שהרמנו טלפון הילה הייתה שם בצד השני לתת מענה, וזה עבורנו הכי הכי חשוב. אז אם אתם מעסיקים שלא כל כך בטוחים מול החוק או בכלל בענייני העסקת העובדים, הילה היא הפתרון עבורכם!"

- חברת Kee`pers

ב- 3 השנים האחרונות , אנו עובדים עם עו"ד הילה אראל שמש, בנושאים הקשורים לדיני עבודה. לאורך התקופה, אנו חווים שירות מקצועי מאד, מהודק, מהיר, יעיל ולא פחות חשוב, נעים מאד. הילה זמינה עבורנו תמיד לכל עניין ודבר, החל משאלות ברור קצרות ועד לטיפול בנושאים מורכבים, הייעוץ שלה הוכיח עצמו עד היום בכל עניין ודבר. ממליצה בחום לעבוד עימה.

- ענבר הסטן-פרדו, מנכ"ל

יחידת שירותים מנוהלים, אתוסיה בע"מ

"הכרותי עם הילה החלה מהמלצה של עוד לקוחה מרוצה . ולמרות שלא נפגשנו פיזית ההתנהלות הטלפונית ״והמיילית״ היתה פשוט מושלמת ! מקצועית , מהירה , עניינית , הוגנת מאד בתמחור , אישית , מלאת אנושיות ואכפתיות משולבת כאמור במקצוענות, ידע ואמינות . כיף לעבוד עם עורכת דין כזו שנותנת כבוד למקצוע וללקוח ! בהחלט רכשת לקוחה לחיים"

- מירי שטורפר

מירי שטורפר מרקטינג בע"מ

"הילה היקרה, ליווית אותי במסירות, במקצועיות, ברגישות עד כדי כך שנהניתי מהתהליך 🙂 ואם לא די בכך, אז גם חשוב להגיד שיצאתי עם התוצאה לה ייחלתי. בים גדול של עורכי דין ונותני שירותים משפטיים את זן נדיר. ההרגשה שאת שומרת עליי ועל האינטרסים שלי וכן תחושת הביטחון שחשתי, בעודך מנהלת את ענייני הרגישים ביותר, הינן חסרות מחיר עבורי. תודה על שירות מדהים ונפלא!"

- יואב אסיף

Music Yoya

"יש הרבה עורכי דין טובים, אבל נדירים הם אלה שיש להם את כל החבילה: מקצועיות, ניסיון, יסודיות, בקיאות בפרטים ויחס אנושי. הילה אראל-שמש היא בהחלט מאותו זן נדיר!"

- לילך שפירא

SISTORY עיצוב אלבומים

עו"ד הילה אראל שמש !איזה כיף לישון בשקט! עכשיו אני יודעת מה לומר, איך לומר, ומתי לומר לעובדים. אני רוצה להודות לך על הייעוץ המשפטי והמקצועי על היחס האישי והחםף על ההדרכה וההכוונה הנכונה על הסכם העבודה המקצועי שמגן ושומר עליי בצורה הטובה ביותר. אין ספק שלפנות אלייך זה היה הצעד החכם ביותר מצידי. תודה !❤

- דנה ברון

הבית של דנה

"הילה היקרה, היה לי תענוג לעבוד איתך בכל הרמות! אני בטוח שדרכנו תצטלבנה בעתיד עמית "

- עמית דורון

Studiotec אדריכלות ועיצוב אורבני

"הילה, את מקצועית ועניינית ושירותית ונהדרת ודואגת לי, שזה לא מובן מאליו אצל עורכי דין ובכלל. אשמח להמשיך להיעזר בשירותייך ולהמליץ לקולגות"

- מיכל כהן

WEBGURU

"תודה הילה על הכל. הרשתי לעצמי לשגע אותך עם החוזים כי ברור לי שאת מקצועית ומדהימה ושומרת על האנטרסים של כל צדדי ההסכם גם אם אני קצת חופרת. באהבה".

- ליאת אופיר

אגם - אדריכלים, גרפיקאים ומעצבים - סטודיו עצמאיים

"הילה חשוב לי להגיד לך, לא זוכרת אם אמרתי בזמנו, אחרי פגישתנו פניתי לעוד עורך דין שראיתי שזה לא יזרום מה שנקרא ואני רק ראיתי איך אני הולכת ומסתבכת למרות שהצדק עימי שוחחנו שוב טלפונית, או נפגשנו לקצרה לא זוכרת, ובכמה דקות 'על הדרך' חידדת והבהרת לי מה נושאי המפתח שיש להתמקד לטיעון , איך דברים נראים בעיני שופט, זיקקת את כל הבלאגן שהיה לי בראש לכמה נקודות מתומצתות. עיכלתי עיבדתי ופשוט התקשרתי לעורך דין שלו מלאת בטחון ובשיחת טלפון אחת מולו הבהרתי את כל עמדתי עם טיעונים הגיוניים ורלוונטיים ומאז פשוט.... לא שמעתי ממנו. הסכסוך ההוא שאב ממני שבועות של עבודה ומאמצים נפשיים ובשיחה אחת הכל נגמר וכל סלע הענק הזה ירד מהלב ויכולתי לחזור לשיגרה. עברו כבר די הרבה שנים מאז אבל עדיין נותנת את המקרה שלי לדוגמא כמה עצה אחת טובה שווה אלף יועצים/ עורכי דין. וחשוב לי שתדעי את כמה את עזרת לי , לדעתי בלי שהיית מודעת בכלל, לסיים סאגה שעבורי היתה מאד רצינית ושואבת ומעיקה. אז שוב תודה רבה מקרב לב"

- שירי כץ

LOOK

"הילה היקרה, אנחנו מודים לך על הטיפול המקצועי, היחס החם והאכפתיות. על הסבלנות, הכנות והמסירות בה את מטפלת בתיק המורכב שהבאנו בפנייך. אנו מעריכים את עבודתך. חזי ומיטל מרום ובני ביתם"

- נוה מרום

חברה קבלנית לבניין בע"מ

"הילה, את ללא ספק אחת מעורכות הדין הבקיאות ביותר בתחום דיני העבודה וכשלידע ולניסיון הרב מתווספים גם הרגישות והאנושיות שלך, התוצאה מושלמת. אני ממליצה על שירותייך בחום ויודעת שמי שיזכה בייצוג שלך יזכה בהרבה יותר מליווי משפטי"

- מירב חיא

NEXITE

"עורכת דין מעולה. ממליץ בחום. שילוב נדיר של אישיות יוצאת דופן ומקצועיות מהמדרגה הראשונה. סוגה עילית"

- עו"ד אריאל דובינסקי

"רהוטה! בהירה! מקצועית! מדוייקת ומפליאה לדייק! נעימה! קשובה! זמינה! נותנת תמיד מענה מיטבי! מסורה! הו, כל עסק רוצה שתהיי המלווה שלו בכל הנוגע לדיני עבודה! אומרת זאת מניסיון!"

- עו"ד עילית זיס

"הילה היקרה, תודה על הטיפול המקצועי ומעל הכל האנושי לאורך כל הדרך ועל היכולת להכיל בסבלנות אין קץ עד לסיום התהליך לשביעות רצוני ומבלי להשאיר אדמה חרוכה בדרך. מודה ומעריך"

- עמיר מועלם

"ברצוני להודות לך מקרב לב ולהביע את שביעות רצוני על הטיפול המסור שהענקת לי לאחרונה.טיפלת בתיק שלי במקצועיות רבה וסייעת לי להתמודד מול המעביד בהסכם העסקה רגיש ומורכב ביותר. יחסך האדיב, הביטחון העצמי והאסרטיביות שלך, נסכו בי תחושה שאני נמצאת בידיים נאמנות ובטוחות לחלוטין.זוהי זכות עבורי להמליץ עלייך בחום לכל מי שזקוק ליעוץ מקצועי מול מעסיקיו. אני מייחלת לכך שירבו אנשי מקצוע כמוך!"

- אנה קטש

"הילה המדהימה והמקצועית ביותר!!! תודה רבה על העזרה, ההבנה וכל היחס הסופי מקצועי ורגיש!!! מרגישה ללא ספק מרווחת שנעזרתי בך!! "

- גמא רינת

"הילה! רציתי להודות לך על המקצועיות. ישר הבנתי את הידע הרב שלך בתחום בדרך בה הצגת לי את הדברים. באמינות וביושרה שלך כעורכת דין, הדבר לא מובן מאליו. תודה רבה לך וישר כוח ,חג שמח"

- אלי נגר

"עורכת דין מעולה, מקצועית ונעימת הליכות, זמינות מיידית בזמן אמת שגילתה אורך רוח והשקיעה שעות במטרה להגיע לפשרה בין הצדדים. ממליצה בחום!! אין לך מושג כמה אני מודה לך על הליווי המקצועי לצד השקט הנפשי שהענקת לנו בתהליך המתיש הזה".

- שנית מועלם

"הילה ניצחת! הטלפון המיוחל הגיע... המון תודות, בוודאי עוד נדבר! בהערכה מחדוה"

- חדוה

"ממליצה בחום על עו"ד הילה אראל-שמש שבפגישה אחת איתה סגרה לי את כל הפינות, השאלות והתהיות. קיבלתי שירות מכל הלב, מקצועי, אדיב ונעים שהקנה לי רוגע ושקט לקבל החלטות נכונות להמשך דרכי המקצועית".

- אלה יעקב